درباره اخوان محاسب جنوب

تاریخچه اخوان محاسب جنوب

تاریخچه اخوان محاسب جنوب

شرکت اخوان محاسب جنوب در تیرماه 1382 به منظور تولید و پشتیبانی نرم افزارهای مالی و اداری در شهر اهواز به ثبت رسید و فعالیت رسمی خود را از فروردین 1383 بطور رسمی آغاز نموده و از سال 1387 نیز به عضویت شورای عالی انفورماتیک کشور درآمده است. و درحال حاضر دارای رتبه 4 در زمینه های تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، شبکه داده ها، خدمات پشتیبانی، تولید و ارایه قطعات و ملزومات، تولید و ارایه رایانه های غیر Main Frame می باشد. طیف مشتریان شرکت شامل انواع شرکتهای تولیدی(صنعتی) ، بازرگانی ، خدماتی ، پیمانکاری ، موسسات حسابرسی ، سازمانهای دولتی و ملی می باشد.

چشم انداز اخوان محاسب جنوب

چشم انداز اخوان محاسب جنوب

ما بر این باوریم که پیش از هر چیز در برابر مشتریان خود و سایر کسانی که از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند ، مسئول هستیم. محصولات اصلی شرکت اخوان محاسب جنوب نرم افزارهای مالی و اداری می باشد که با استفاده از تکنولوژیهای روز تولید و به جامعه عرضه میگردد.

شرکت می کوشد محصولات و خدمات پشتیبانی خود را با قیمتهای معقول و منصفانه به مصرف کنندگان عرضه نماید.ما بیشتر توجه خود را معطوف بازارهای داخلی می کنیم ، اگر چه می کوشیم هیچ گاه فرصت های جهانی را هم از دست ندهیم. شرکت عملیات خود را با احتیاط انجام میدهد و میزان سود و رشد خود را به گونه ای تنظیم می نماید که در نهایت موفقیت تضمین شود.

شرکت متعهد است که با اتکا به انرژی فزاینده و توانایی های خلاق و سازنده کارکنان خود جهش های مثبتی در بازار رقابت بنماید. مشارکت در فرهنگ سازی استفاده از سیستم های مکانیزه مالی و اداری در کشور را مسئولیت خود می دانیم . آموزش ، ایجاد انگیزه ، پرداخت پاداش و حفظ و نگهداری کارکنان خلاق و متعهد به شرکت و تهیه محیط کاری مناسب ، رهبری عالی و جبران خدمات بر مبنای عملکرد و ایجاد فرصت های مناسب جهت رشد و تامین امنیت شغلی برای کارکنان را همواره مد نظر داریم.

هیات مدیره اخوان محاسب جنوب

هیات مدیره اخوان محاسب جنوب

شرکت اخوان محاسب جنوب دارای سه عضو اصلی بوده که بر اساس آخرین جلسه مجمع عمومی عادی این شرکت در تاریخ 1401/04/29 برای مدت دو سال انتخاب شده اند.

مجید ممبنی، عضو هیات مدیره، مدیر عامل

پیام توکلی فر، رئیس هیات مدیره، مدیر فروش

ساناز نوری بارزی، نایب رئیس هیات مدیره